Οδηγός Υπηρεσιών για Δημότες και Εργαζόμενους στον Δήμο Αθηναίων

Το «Θεραπευτήριο Αθηνών» καλωσορίζει τους Δημότες και τους Εργαζόμενους στον Δήμο Αθηναίων, στο πλαίσιο της συνεργασίας με τη Διεύθυνση Δημοτικών Ιατρείων και Δημόσιας Υγείας του Δήμου Αθηναίων με στόχο την περαιτέρω αναβάθμιση των υπηρεσιών υγείας για τις Αθηναίες και τους Αθηναίους. Για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας στην κλινική μας, συμβουλευτείτε τις ακόλουθες πληροφορίες – οδηγίες:

Ο Δημότης ή ο Δημοτικός Υπάλληλος θα έρχονται στην κλινική με το παραπεμπτικό του ιατρού των Δημοτικών Ιατρείων και το αντίστοιχο Voucher που έχουμε παραχωρήσει, για εργαστηριακές / ακτινολογικές εξετάσεις ή ιατρική επίσκεψη. Πριν τη διενέργεια της εξέτασης θα συμπληρώνεται ένα σύντομο ιατρικό ιστορικό.

Ωράρια Υπηρεσιών

Αιμοληψίες – Εργαστηριακές Εξετάσεις: Δευτέρα – Παρασκευή 07:00-15.00 (Χωρίς ραντεβού)

Ακτινολογικό εργαστήριο: Δευτέρα – Παρασκευή 08.00-16.00 (Κατόπιν ραντεβού)

Ηλεκτροκαρδιογραφήματα: Δευτέρα – Παρασκευή 07.00-15.00 (Κατόπιν ραντεβού)

Triplex Καρδιάς: Καθημερινά (Κατόπιν ραντεβού)

Υπέρηχοι Σώματος, Triplex αγγείων, Test Κόπωσης: Καθημερινά (Κατόπιν Ραντεβού)

Ενδοσκοπήσεις: Καθημερινά (Κατόπιν Ραντεβού)

Τακτικά Εξωτερικά Ιατρεία: Καθημερινά (Κατόπιν Ραντεβού)

Για τα ραντεβού σας και για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία, μπορείτε να επικοινωνείτε καθημερινά με την κα Έλενα Σοφρωνά, στη γραμματεία εξωτερικών ιατρείων της κλινικής.
Τηλ.210 8236721-723
Email: info@athenshospital.gr / esofrona@athenshospital.gr

Ενημερωθείτε για τη συμφωνία με ένα κλικ: Δήμος Αθηναίων – Θεραπευτήριο Αθηνών ΜΑΖΙ για μια Πόλη Ασφαλή με Πολίτες Υγιείς!